Helpdesk

Gieneke Zandbergen
Aangepast sporten 't Gooi
RC de Trappenberg, Crailoseweg 116
1272 EX Huizen
Aanwezig op: ma,di,do
T: 035-692 16 23
gzandbergen@sportservicenoordholland.nl


Iris van Paridon
Aangepast sporten Kop van Noord-Holland
Postbus 410
1740 AK Schagen
Aanwezig op: ma,di,wo,do,vr
T: 0224-21 47 74
ivanparidon@sportservicenoordholland.nl


Ageeth Bakker
Aangepast sporten West-Friesland
Dorpsstraat 84a
1688 CH Nibbixwoud
Aanwezig op: ma,di,do,vr
T: 0229-28 77 04
abakker@sportservicewestfriesland.nl


Marieke Wever
Aangepast sporten Noord-Kennemerland
Windmolen 2-4
1703 PS Heerhugowaard
Aanwezig op: ma,wo,do,vr
T: 072-576 38 80
mwever@sportservicenoordholland.nl


Jorrit Hansen
Projectmedewerker Coördinator (S)Cool on Wheels provincies Utrecht en Noord-Holland
Aanwezig op: ma,di,wo,do,vr
T: 0347 77 87 88
jorrit.hansen@sportserviceprovincieutrecht.nl


Wout Werker
Aangepast sporten Amstel & Meerlanden
Burgemeester Pabstlaan 10-E1
2131 XE Hoofddorp
Aanwezig op: ma,di,wo,do
T: 023 - 557 59 37
wwerker@sportservicehaarlemmermeer.nl


Evelien Wijdeveld
Aangepast sporten Zaanstreek/Waterland
’t Spil 1
1141 SB Monnickendam
Aanwezig op: ma,do
T: 06 13 97 55 95
ewijdeveld@sportservicenoordholland.nl


Thijs van Attekum
Aangepast Sporten Zuid-Kennemerland (SportSupport)
Generaal Spoorlaan 2a
2025 NB Haarlem
T: 023-526 03 02
tvattekum@sportsupport.nl


Sandra van Wijhe-Faase
Aangepast Sporten Utrecht
Postbus 242
3700 AE Zeist
T: 030-209 99 98
sandra.van.wijhe@sportserviceprovincieutrecht.nl